Fuglemat-radar

Hvor får du mest fuglemat for pengene? Vi sammenligner pris per kilo, ikke bare pakkepris – og følger prisene over tid.

Solsikkefrø 54,53 kr/kg Solsikkefrø uten skall 5,5kg Plantasjen, 299,90 kr Billigst per kg Talg og meiseboller 29,44 kr/kg Meiseboller 6x90g First Price SPAR, 15,90 kr Billigst per kg Jordnøtter 51,60 kr/kg Fuglenøtter 250g First Price Meny, 12,90 kr Billigst per kg Frøblandinger 19,90 kr/kg Villfuglblanding 1kg First Price SPAR, 19,90 kr Billigst per kg

Alle produkter

53 produkter. Sortert etter pris per kilo.

ProduktButikkPrisMengdekr/kg90 dager
Villfuglblanding 1kg First Price Laveste pris SPAR 19,90 1 kg 19,90 lav 20, snitt 20
Villfuglblanding 1kg First Price Laveste pris Meny 19,90 1 kg 19,90 lav 20, snitt 20
Villfuglblanding 1kg First Price Meny 29,40 1 kg 29,40 ny
Meiseboller 6x90g First Price Laveste pris SPAR 15,90 0,54 kg 29,44 lav 16, snitt 16
Meiseboller 6x90g First Price Laveste pris Meny 15,90 0,54 kg 29,44 lav 16, snitt 16
Villfuglblanding 1kg First Price SPAR 29,50 1 kg 29,50 ny
Villfuglblanding 2kg Coop 59,90 2 kg 29,95 ny
MEISEBOLLER 6x90g first price Laveste pris Bunnpris 16,90 0,54 kg 31,30 lav 17, snitt 17
Meiseboller 6x90g First Price KIWI 18,40 0,54 kg 34,07 ny
Meiseboller 6x90g First Price Laveste pris Joker 19,90 0,54 kg 36,85 lav 20, snitt 20
Meiseboller 6x90g First Price SPAR 19,90 0,54 kg 36,85 ny
Meiseboller 6x90g First Price Meny 19,90 0,54 kg 36,85 ny
Villfuglblanding Luksus 2kg Coop 81,90 2 kg 40,95 ny
Meiseboller 6x90g First Price Joker 22,90 0,54 kg 42,41 ny
Snadder Meiseboller 6 stk, 540 g Oda 24,50 0,54 kg 45,37 ny
Harlem Food Meiseboller 6stk x 90g, 540g Coop 24,90 0,54 kg 46,11 ny
Fuglenøtter 250g First Price Meny 12,90 0,25 kg 51,60 ny
Solsikkefrø uten skall 5,5kg Plantasjen 299,90 5,5 kg 54,53 ny
Fuglenøtter 250g First Price Laveste pris Meny 14,40 0,25 kg 57,60 lav 14, snitt 15
Fuglenøtter 250g First Price Laveste pris SPAR 14,40 0,25 kg 57,60 lav 14, snitt 16
Fuglenøtter 250g First Price Joker 14,90 0,25 kg 59,60 ny
Fuglenøtter 250g First Price SPAR 14,90 0,25 kg 59,60 ny
Peanøtter 5,5kg Plantasjen 349,90 5,5 kg 63,62 ny
Peanøtter uten skall 5,5 kg Plantasjen 349,90 5,5 kg 63,62 ny
Fuglenøtter 250g First Price KIWI 16,40 0,25 kg 65,60 ny
FUGLENØTTER 250g first price Laveste pris Bunnpris 16,90 0,25 kg 67,60 lav 17, snitt 17
Fuglenøtter 250g First Price Meny 17,40 0,25 kg 69,60 ny
Fuglenøtter 250g First Price SPAR 17,50 0,25 kg 70,00 ny
FUGLENØTTER 250g first price Bunnpris 17,50 0,25 kg 70,00 ny
Fuglepeanøtter 560g Coop 42,00 0,56 kg 75,00 ny
Fuglenøtter 250g First Price Joker 19,90 0,25 kg 79,60 ny
Fuglenøtter 250g First Price Joker 19,90 0,25 kg 79,60 ny
Fuglepeanøtter 250g Coop 20,70 0,25 kg 82,80 ny
Fuglepeanøtter 250 g Oda 21,90 0,25 kg 87,60 ny
Peanøtter 500 g Plantasjen 44,90 0,5 kg 89,80 ny
Peanøttbar 2 x 100 g Plantasjen 39,90 0,2 kg 199,50 ny
FeedR Fuglemater - Grå Havaristen 39,00 – – ny
MultifeedR Fuglemater - Grønn Havaristen 39,00 – – ny
Meiseboller Plantasjen 44,90 – – ny
Fylt kongle Plantasjen 59,90 – – ny
Fylt kokosnøtt Plantasjen 59,90 – – ny
Birdie Fuglemater 4l Havaristen 79,00 – – ny
Meiseboller i Bøtte 50stk First Price KIWI 89,00 – – ny
Meiseboller i Bøtte 50stk First Price SPAR 99,90 – – ny
Villfuglblanding Plantasjen 109,00 – – ny
Meiseboller i Bøtte 50stk First Price Meny 129,00 – – ny
Meiseboller i Bøtte 50stk First Price Joker 149,00 – – ny
Solsikkefrø med skall Plantasjen 149,00 – – ny
Solsikkefrø med skall Plantasjen 149,90 – – ny
Villfuglblanding Plantasjen 199,00 – – ny
Meiseboller Plantasjen 199,90 – – ny
Solsikkefrø med skall Plantasjen 259,90 – – ny
Solsikkefrø med skall Plantasjen 259,90 – – ny

Priser fra dagligvarekjeder via Kassalapp, og fra nettsidene til Plantasjen og Europris. Oppdateres hver sjette time; historikken bygges opp over tid. Priser kan variere mellom butikker og tilbud – sjekk alltid hos butikken. Butikk i nærheten vises ikke ennå, siden de fleste kjedene har samme pris over hele landet.

Hva skal fuglene ha? Se matguiden